Son Makaleler

 • Kafa Tekno ile Harika bir Blog Deneyimi

    Günümüzde yüzlerce hatta binlerce kadar denebilecek farklı blog siteleri yer almaktadır. Bu blog sitelerinde genel olarak birçok kategoriye göre içerik paylaşımları yapılmaktadır. Sizlere ise bu noktada tavsiye edeceğim blog sitelerinden birisi de kafa tekno sitesidir. Kafa tekno ile birlikte internet üzerinde onlarca farklı kategori üzerinde paylaşımlara sahip olabilirsiniz. Site içerisinde genel olarak bilgilendirici ve haber tarzında paylaşımlar yapılmaktadır. Tabi ki bunun yanında dizi, pdf indirme gibi farklı alanlar üzerinde de paylaşım yapılmaktadır. Bu sayede blog okuyucuları için kafa tekno sitesi çok daha zevkli bir blog haline gelmektedir.   Onlarca Farklı İçerik ile Harika bir Okuma Zevki Yaşayın Ka Devamı..
 • Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalıdır

  Kediler, her yaş grubu tarafından sevilen evcil hayvanlardandır. Kedileri seyahate çıkarırken, veterinere götürmek gerektiği durumlarda taşıma çantasına ihtiyaç duyulur. Doğru bir seçim yapılması önemlidir. Çantanın aşırı büyük olmaması gerekir. Bu durumda kedi içinde takla atabilir ve rahatsızlık duyar. Aynı şekilde çok küçük de seçilmemelidir. Dengede tutmak zor bir hale gelebilir. Sert plastik malzemeden üretilen bir model seçilebilir. Dayanıklılık derecesi en önemli maddelerden biridir. Taşıma çantasının üst kısımdan açılan modelini tercih etmek hem kediniz hem de sizin için daha avantaj sağlar. Kedi Çantası Hayatınız boyunca sizlere arkadaşlık yapa Devamı..
 • Filtre Kahve Makinesi İle Kahvenizi Kendiniz Hazırlayın

  Dünyanın birçok ülkesinde üretilen filtre kahvelerin çeşitleri de birbirinden farklıdır. Daha aromatik, daha sert ya da daha yumuşak içimli kahveleri tüketmekten hoşlananlar için filtre kahve çeşitleri mevcuttur. Filtre kahve çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz: Kolombiya Kahvesi: Filtre kahve çeşitleri arasında en çok tercih edilen kahve türleri arasında ilk sırada yer alan Kolombiya kahvesi, fındık, çikolata ve meyve aromalarından oluşur. Brezilya ve Kolombiya da üretilen Kolombiya kahvesi, Türkiye sınırları içerisinde sıklıkla tüketilir. Brezilya Kahvesi: Brezilya, kahve çekirdeği üretiminde ilk sıradadır. Tarçın aromasını andıran tadı ile kahve severlerin gözdesi ola Devamı..
 • Dizi Önerileri İçin Nereye Bakmalı?

  İnternetten dizi önerileri ile alakalı içerikler hakkında bilgi alınabilecek az sayıda site mevcut.Bu sitelerde de genelde, farklı fikirler edinmek pek mümkün olmuyor. Genelde tek bir editörün elinden kaleme alındığı için, farklı perspektif alanları bulmakta zorlanılabiliyor.  Farklı fikirlerin tek bir potada buluştuğu bir yorum ve öneri alanı için sizlere kafa sözlük adında bir site önereceğim.     Kafa sözlük, adından da anlaşılacağı gibi bir sözlük sitesidir. İçerisinde binlerce aktif üyesi bulunan ve bu üyelerin yazdığı ve ürettiği içerikler ile kendisini geliştiren bir konsepte sahip.Dizi önerileri adında bir başlıkta, bu zamana kadar yayına girmiş, imdb puanl Devamı..
 • Son Dakika 2023 Hedeflerine Açıklama

  Hazine v maliye bakanı Berat Albayrak’tan Twitter üzerinden ekonomik istikrar kalkınma paketi üzerine açıklamalar yaptı.  Covid-19 döneminde Türkiye’nin ekonomik olarak zor bir süreçten geçtiğini ancak 2023 yılına kadar çalışılması gerektiğini açıklayan Bakan Albayrak, son dakika gündemine yeni açıklamalarla eşlik etmeye devam ediyor. Haber365 üzerinden Türkiye ve dünyadaki son gelişmelerden haberdar olabilirsiniz. İşte 2023 Paket’inden Beklenenler! Ekonomik istikrar kalkanı paketi üzerine maddi tutar açıklamaları yapan Bakan Albayrak, Türkie’deki yeni ekonomik büyüklüğün çapının 600 milyar lirayı aştığını açıkladı. 4 milyona yakın &cced Devamı..

Son Makaleler

Popüler

Dizi Fragmanları