Tanıtım Yazıları

 • Oto Yıkama Makinası

    Oto Yıkama Makinası Oto yıkama makinası sahip olduğu özel mekanizma ile araçların detaylı bir şekilde temizlenebilmelerini sağlamaktadır. Çok güçlü bir motora ve aynı zamanda basit bir çalışma mantığına sahip olan bu makine ile bir kişi yıkama işlemin kısa zaman içinde tamamlayabilir. Hem ev tipi hem de endüstriyel amaçlı olarak üretilebilen bu makineler su kaynağından aldıkları suyu çok güçlü bir şekilde püskürtürler. Bu sayede kirlerin kalıcı olarak sökülüp atılmalarını sağlayabilirler. Bu makine kullanılırken çok dikkatli olmak ve yakın bölgelerde bulunmamak gerekir. Çünkü suyun gücü çok fazla olabildiği için insanlara z Devamı..
 • Uyap toplu takip açma, toplu sorgulama, toplu talep gönderme

  2022 Uyap ve MTS Sistemi İle %100 Uyumlu Uyap Katibim de İşlem Adet Sınırı Yoktur ! Uyap Kâtibim; Avukatların Elektronik İmza ile UYAP Avukat Portalına bağlanarak, icra takipleri için gerekli işlemleri tek tek veya toplu olarak yapabileceği, bağımsız olarak çalışabilen, SHA YAZILIM tarafından üretilmiş bir UYAP iletişim yazılımıdır. Uyap Katibim ; UYAP Avukat Portalda, Tüm Takip Örnek E. Takip Açma, Vekâlet Pulu / Masraf / Harç Ödeme, Evrak Gönderme, SGK/ EGM/ MERNİS/ TAŞINMAZ ve SAFAHAT sorgulamaları yapma, Evrak İndirme, Dosyalara Vekâlet Ekleme, Mernis dışındaki adresleri sorgulama, Takibin Durumunu Sorgulama, Takiplerde Vekil Olup olmadığınızı sorgulama ve Avukat Portalı Açma işlemlerini UYAP’ın izin verdiği & Devamı..
 • Kafa Tekno ile Harika bir Blog Deneyimi

    Günümüzde yüzlerce hatta binlerce kadar denebilecek farklı blog siteleri yer almaktadır. Bu blog sitelerinde genel olarak birçok kategoriye göre içerik paylaşımları yapılmaktadır. Sizlere ise bu noktada tavsiye edeceğim blog sitelerinden birisi de kafa tekno sitesidir. Kafa tekno ile birlikte internet üzerinde onlarca farklı kategori üzerinde paylaşımlara sahip olabilirsiniz. Site içerisinde genel olarak bilgilendirici ve haber tarzında paylaşımlar yapılmaktadır. Tabi ki bunun yanında dizi, pdf indirme gibi farklı alanlar üzerinde de paylaşım yapılmaktadır. Bu sayede blog okuyucuları için kafa tekno sitesi çok daha zevkli bir blog haline gelmektedir.   Onlarca Farklı İçerik ile Harika bir Okuma Zevki Yaşayın Ka Devamı..
 • Kedi Taşıma Çantası Nasıl Olmalıdır

  Kediler, her yaş grubu tarafından sevilen evcil hayvanlardandır. Kedileri seyahate çıkarırken, veterinere götürmek gerektiği durumlarda taşıma çantasına ihtiyaç duyulur. Doğru bir seçim yapılması önemlidir. Çantanın aşırı büyük olmaması gerekir. Bu durumda kedi içinde takla atabilir ve rahatsızlık duyar. Aynı şekilde çok küçük de seçilmemelidir. Dengede tutmak zor bir hale gelebilir. Sert plastik malzemeden üretilen bir model seçilebilir. Dayanıklılık derecesi en önemli maddelerden biridir. Taşıma çantasının üst kısımdan açılan modelini tercih etmek hem kediniz hem de sizin için daha avantaj sağlar. Kedi Çantası Hayatınız boyunca sizlere arkadaşlık yapa Devamı..
 • Filtre Kahve Makinesi İle Kahvenizi Kendiniz Hazırlayın

  Dünyanın birçok ülkesinde üretilen filtre kahvelerin çeşitleri de birbirinden farklıdır. Daha aromatik, daha sert ya da daha yumuşak içimli kahveleri tüketmekten hoşlananlar için filtre kahve çeşitleri mevcuttur. Filtre kahve çeşitleri şu şekilde sıralayabiliriz: Kolombiya Kahvesi: Filtre kahve çeşitleri arasında en çok tercih edilen kahve türleri arasında ilk sırada yer alan Kolombiya kahvesi, fındık, çikolata ve meyve aromalarından oluşur. Brezilya ve Kolombiya da üretilen Kolombiya kahvesi, Türkiye sınırları içerisinde sıklıkla tüketilir. Brezilya Kahvesi: Brezilya, kahve çekirdeği üretiminde ilk sıradadır. Tarçın aromasını andıran tadı ile kahve severlerin gözdesi ola Devamı..

Son Makaleler

Popüler

Dizi Fragmanları