Çukur Emmi Öldü mü Ölecek mi Kadir Çermik Diziden Ayrıldı mı?

Show TV ekranlarının iddialı dizisi Çukur'un 8. yeni bölüm fragmanında Emmi kafasına dayadığı silahı gerçekten ateşledi mi? Emmi ölüyor mu? Emmi'nin hain olduğunu düşünen Yamaç durumu İdris Koçovalı'ya bildiriyor. İdris ise herkesin içinde Emmi'ye benim için ölür müsün diye soru yöneltiyor. Emmi'nin akıbeti ise yeni bölüm yayınlandıktan sonra belli olacaktır.

En son Mesude Erarslan'ın yönettiği Bana Sevmeyi Anlat'ta izlediğimiz Kadir Çermik ekranlara Show TV'nin iddialı yeni dizisi Çukur ile geri dönüyor. Dilan Çiçek Deniz ile Aras Bulut İynemli'nin başrollerini paylaştığı diziyle ekranlara dönecek olan deneyimli oyuncu Emmi karakterinde seyirci karşısına çıkacak.

Kadir Çermik Kimdir? 21 Temmuz 1977 Van doğumlu oyuncu Eskişehir Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Dönemin başarılı dizilerinden Yılan Hikayesi, Yeditepe İstanbul ve Kuzenlerim'in kadrosunda yer almıştır. Akabinde Kurtlar Vadisi oyuncularından Kenan Çoban ile Erhan Ufak'ın seslendirmesini yapmıştır. Daha sonra tekrardan ekranlara geri dönen deneyimli oyuncu Muhteşem Yüzyıl, Karadayı, Beyaz Gece, Kırgın Çiçekler ve Bana Sevmeyi Anlat gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler

Dizi Fragmanları