Dizi Önerileri İçin Nereye Bakmalı?

İnternetten dizi önerileri ile alakalı içerikler hakkında bilgi alınabilecek az sayıda site mevcut.
Bu sitelerde de genelde, farklı fikirler edinmek pek mümkün olmuyor. Genelde tek bir editörün elinden kaleme alındığı için, farklı perspektif alanları bulmakta zorlanılabiliyor. 

Farklı fikirlerin tek bir potada buluştuğu bir yorum ve öneri alanı için sizlere kafa sözlük adında bir site önereceğim.

 

 

Kafa sözlük, adından da anlaşılacağı gibi bir sözlük sitesidir. İçerisinde binlerce aktif üyesi bulunan ve bu üyelerin yazdığı ve ürettiği içerikler ile kendisini geliştiren bir konsepte sahip.
Dizi önerileri adında bir başlıkta, bu zamana kadar yayına girmiş, imdb puanlı yüzlerce dizi içeriği hakkında, daha önce izleyerek deneyim kazanmış üyeleri görebilirsiniz.
Aynı zamanda bu üyelerin dizi içerikleri ile alakalı yorumlarını gözlemleyebilir, bu yorumları okuyarak izlemek istediğiniz diziler ile alakalı fikir sahibi olabilirsiniz.

 

Sizlere kafa sözlük ile alakalı diğer özellikler hakkında da fikir sunmak isterim.
Bu site, herhangi bir küfür ve argo söylem barındırmıyor. Kendisine ait bir dergi ve radyosu var. Bunlar tamamen yazarlarına ait. Yazarları dilerlerse bir dizi hakkında dahi, kompozisyon hazırlayıp sözlük dergilerinde yayımlatabilmekte. 

 

Örneğin, bir amazon dizi önerileri ile alakalı dilerseniz, diğer yazarların yazmış olduğu diziler ve bu diziler hakkında içeriklere ulaşabilirsiniz.
Dilerseniz de, kendiniz bir amazon dizisi önerisi bulabilirsiniz. Son zamanlarda pek revaçta olan, house md, elite vb. diziler ile alakalı dizi önerileri başlığında 100’lerce yazılmış yorum bulunmakta.
Aynı zamanda, birçok netflix, exxen dizileri hakkında izleyici deneyimlerine de ulaşmanız mümkün.

Bu mecraya üye olmak için, sitedeki bir takım adımları izleyebilirsiniz. 

https://kafasozluk.com

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapın.

İgili Makaleler

Son Makaleler

Popüler

Dizi Fragmanları