Son Makaleler

  • Mobil Yazılımların Önemi

    Son yıllarda ve zamanlarda cep telefonlarının özellikle akıllı telefon sistemlerinin önemini fark etmemek söz konusu bile değil. Üzerine bu akıllı telefonlar ve cihazlarından birbirinden mühim ve gerekli yazılımlar ile donatılması adeta bir mirası elimizde tuttuğumuzu gösteriyor. Mobil yazılım geliştirmek için de çeşitli Yazılım Firmaları üretimlerine devam ediyor. Büyük firmaların, kurumların mühim mobil aplikasyonlara sahip olduğunu gözlemleyebiliyoruz. Bu aplikasyonlar aynı zamanda bir kurumsallık ve gelişmişlik göstergesi olarak da görülebilir. Nedeniyle burada yer alan yazılımlara büyük önem vermek gerekiyor. Seri gelişen ve büyüyen teknoloji aşamasında mutlaka eksiksiz yazılımların ve k Devamı..
  • En İyi Fantastik Filmler

    Hollywood her zaman fantastik film türünü sevmiştir. Aslında, fantastik ilk filmlerden bazıları sadece canavarları, kılıçları ve sihirleri içeriyordu. Tabii ki, film endüstrisinin ikonik fantastik roman ve hikayeleri uyarlamaya başlaması da uzun sürmedi ve bu, gerçekten bu türün patladığı zaman oldu. Fantastik filmleri bilim kurgu, süper kahraman filmleri ve animasyon gibi benzer türlerden ayıran şey, daha eleştirel tanınma eğilimi göstermeleri ve kesinlikle daha fazla ödül kazanmaları. Yüzüklerin Efendisi: Kralın Dönüşü – 2003 - Dram/Fantastik R. R. Tolkien'in Yüzüklerin Efendisi'nin üçüncü cildine dayanan Peter Jackson tarafından yönetilen 2003 epik fantastik mace Devamı..
  • Hi E-Learning ile Çalışanlarınıza Yatırım Yapın!

    Hi E-Learning ekibi olarak öncelikli amacımız çalışanlarınıza değer katabilmektir. Bu amaç doğrultusunda emin adımlarla ilerliyoruz. Şu ana dek yüzlerce kurumsal firma ile çalışma başarısı gösterdik ve bu çalışmalarımızdan her daim alnımızın akı ile çıkmayı başardık.  Uzaktan eğitim hususunda oldukça deneyimli olan ekibimiz sayesinde çalışanlarınızın birçok yönden verimliliğini artırabilme olanağına erişebilirsiniz... Kurumsal Eğitim Süreçlerinizi Mükemmel Bir Şekilde Planlayın! Zaman ve mekân kavramı olmadan çalışanlarınıza oyun tabanlı eğitim vermek istiyorsanız mutlaka Hi E-Learning ekibi ile çalışmalısınız. Eğitim süreçlerinin planlanmasından, taki Devamı..

Son Makaleler

Popüler

Dizi Fragmanları