Arka Sokaklar Fragman

Kanal D ekranlarının fenomen polisiye dizisi Arka Sokaklar 10 yılı devirdi ve hala yayınlandığı gün çok iddialı diziler ile çekiştiği halde reytinglerde genellikle 1. sırada yer almaya devam ediyor. Cuma akşamları ekranlara gelen Arka Sokaklar Fragmanları yeni bölüm yayınladıktan hemen sonra fragmanı sitemize eklenmektedir.

Arka Sokaklar 474. Bölüm Fragmanı ve Özeti; Bir lojistik firmasının sahibi olan Numan yakın korumasıyla birlikte silahlı saldırıya uğrar. Ekibin araştırması sonucu saldırıyı eski çalışanlarından Yıldırım'ın yaptığı anlaşılır. Polisin olaya karışmasını istemeyen Numan konuyu kendi aralarında çözmek ister fakat ekip bu saldırının sebebini öğrenmekte ısrarcıdır. Olayın ardından herkesi hayrete düşüren bir sebep vardır. Rıza baba ve ekip o ismi yakalamadan bu işin peşini bırakmaz.

Arka Sokaklar 473. Bölüm Fragmanı ve Özeti; Cinayet şube polisleri Eda'yı gözaltına alır. Sorguya alınmayacak olan Selin, Aylin'le Koray cinayetini araştırmaya başlar. Cinayet mahallindeki kameralar araştırılırken hiç bir ize ulaşılamaz. Bir tek o sırada oradan geçmekte olan otobüsün tespiti yapılır. Şoför takibe alınmıştır ve biriyle buluştuğu gözlemlenir. Ama bu kişinin yüzünü göremeseler de cinayetin bir numaralı zanlısı kaçarken kıskıvrak yakalanır.

Arka Sokaklar 472. Bölüm Özeti; Bahar'ın polis olduğunu anlayan Ramiz iyice sinirlenir. Bahar'ın elini koluna bağlayan Ramiz Rıza'yı arayıp fidye ister. Mali Şube'den parayı alan Rıza ve ekip tedbirli bir şekilde takas noktasına gider. Yusuf'ta destek olmak isteyince Arif Müdür Yusuf'un karışmamasını ister. Koray adlı bir gençle tanışan Eda buluşmaya gittiğinde şiddete maruz kalır. Saldırı anonsu alan ekip darp edilen kişinin Eda olduğunu görünce küplere biner.

Arka Sokaklar 471. Bölüm Özeti; Selin yoğun bakımdadır. Ekipteki herkes Selin'den gelecek iyi haberi beklerken Vecdi ise Can'ı Mahmut'un yanından kaçırır. İstanbul'da terör eylemi yapmaya hazırlanan Vecdi, Can'ın üstüne düzenek kurar. Bu durumdan haberdar olan ekip patlamanın gerçekleşeceği alana gelip bombaya engel olmaya çalışır.

Arka Sokaklar 470. Bölüm Özeti; Selin bir odada tutulurken, Mesut ise esir tutulduğu kampta işkence görür. Rıza'ların Mesut'la irtibatı kopmuştur. Bu duruma daha fazla dayanamayan Rıza Baba, Salim Paşahan'dan yardım alarak Mesut'ları kurtarmak için sınır bölgesine gider. Diğer yandan başarılı geçen ameliyatın ardından bebekte Asiye'de kurtulur.

Arka Sokaklar 469. Bölüm Özeti; Selin, Can'ı kurtarmak için Haldun'la beraber Suriye sınırındadır. Selin'in tehlikeli bölgeye gittiğini öğrenen Mesut ise çıldırmıştır. O da Selin'in peşinden gidecektir. Öte yandan Selin'i Vecdi'nin yanına Hamza adlı aracı getirecektir ancak Selin'i yolda bekleyen bir sürpriz vardır.

Arka Sokaklar 468. Bölüm Özeti; Aylin'in vurulduğunu gören Sinem'in kılı kıpardamazken, Aylin bir şekilde hastaneye getirilir. Ağır yaralanan Aylin'in hayati tehlikesi vardır. Aylin'in vurulduğunu öğrenen Hakan hastaneye gelir fakat bu durumdan Hakan'ı sorumlu tutan Mesut onu yaka paça dışarı atar.

Arka Sokaklar 449. Bölüm Özeti;

Suat'ın geçirdiği kaza Çoban ailesini derinden sarsmıştır. Çoban ailesi ve ekip zor bir dönemden geçmektedir. Mesut'un ise tayini sınır bölgesine çıkmış ve sınırdaki operasyonlara dahil olmuştur. Selin, Tunç'la birlikte Mesut'a sürpriz yapmak için soluğu Urfa'da alır. Öte yandan köy çocuklarının eğitimi için seferber olan Necmi öğretmen ve eşiyle tanışan Mesut'un aralarında yakın bir dostluk oluşur.

Arka Sokaklar 450. Bölüm Özeti;

Mesut ve ekibi yeni operasyonların hazırlığındadır. Bedran ve adamları ise kayıpları tamamlamak için etraftaki gençleri toplar. Bu topladığı gençlerin arasında Ahmet'le Mustafa'da vardır. Biri abisinin zoru ile diğeri ise korkunç planların bir parçası olmak için dahil olmuştur. Mesut, peşinde olduğu Bedran'a bir adım daha yaklaşmıştır fakat Bedran'ın tehlikeli yeni planları vardır. Mesut elinde sonunda Bedran'dan kıydığı canların hesabını soracaktır.

Arka Sokaklar 451. Bölüm Özeti;

Rıza Baba'dan izin alan Mesut, Şile'ye Hikmet Kaptan'ın yanına gider. Selin arada sırada Mesut'a ziyarette bulur. Ayrıca işi bırakmayı düşündüğü için Mesut'a kızgındır. Bu arada ziyaretine Veysel gelmiştir. Veysel'den Bedran'ın ölmediğini öğrendiğinde yarım kalan işini bitirmek için görevine geri dönecektir. Bedran'ı yakalamak için kardeşi Mirza'nın düğün günü için hazırlıklar yapılır.

Arka Sokaklar 452. Bölüm Özeti;

Hüsnü'nün gelini Asiye, Bedran'ın adamları tarafından kaçırılmıştır. Çatışmada yaralanan Bedran'ın vücudundaki kurşunun alınması için ambulanstaki doktor ve hemşire olarak görev yapan Asiye kaçırılır. Doktor ile hemşire kurşunu çıkarmasına rağmen bırakılmazken, Hüsnü ve ekip Asiye ile doktoru kurtarmak için zamanla yarışır.

Arka Sokaklar 453. Bölüm Özeti;

Bedran'ı takibe alan Selin, Bedran'ın adamları tarafından kaçırılır. Bedran daha sonra Mesut'a Selin'in elinde olduğunu gösteren bir video çeker. Mesut ise bunun üzerine Bedran'ın annesini rehin alır. Olayın içine dahil olan Rıza baba Mesut'un silahına el koyar. Mesut delirmiştir.

Arka Sokaklar 454. Bölüm Özeti;

Tarkan adlı gazetecinin villasını soyup evden çaldıkları flash-disk ve paraları Refik'in deposuna getiren hırsızlar elleri silahlı iki adam tarafından öldürülür. Hırsızlardan biri Hüsnü'nün eski polis arkadaşının kızıdır. Hüsnü'de bu yüzden katillerin bulunmasını ister. Olayı üstlenen savcı yardımcısı Aras, Hüsnü'lere karşı pek ukaladır.

Arka Sokaklar 455. Bölüm Özeti;

Yüzleri görünmeyen iki kişi Kayhan'ı taş ocağında bıçakla öldürmüştür. Kayhan kendisinden büyük Yonca'yla kalmaktadır. Ekibimiz derhal olayın peşine düşer. Öte yandan Cemre ile Gündüz işbirliği yapmaktadır. Özcan adlı zengin bir iş adamı ile çalışan Gündüz, Özcan'a şantaj yapan Gazeteci Tarık'tan delilleri almak için görevlendirilir.

Dizi Fragmanları