Bay Yanlış Fragman

Yapımcılığını Gold Film'in üstlendiği yeni dii Bay Yanlış'ın başrollerini daha önce Dolunay dizisinde başrolleri paylaşan Can Yaman ile Özge Gürel paylaşacaklar.

Özge Gürel;

5 Şubat 1987 yılında İstanbul'da doğmuş olan güzel oyuncu şuan 29 yaşındadır. Güzel oyuncuyu yine Fox ekranlarında yayınlanmış ve geçtiğimiz sezon final yapmış Kiraz Mevsimi dizisindeki Öykü karakteri ile birçok izleyici tanıyor. Daha önce bir çok yapımda rol almıştır. İlk olarak 2010 yılında Kızım Nerede dizisinde Zeynep karakteri ile oyunculuğa adım atmıştır. Sonrasında ise Huzur Sokağı, Muhteşem Yüzyıl (Rana Hatun), Medcezir (Ada) ve Yıldızlar Şahidim (Haziran) dizilerinde rol almıştır. Ayrıca en son ise Dolunay ve Muhteşem İkili dizisinde rol almıştır.

Can Yaman;

8 Kasım 1989 İstanbul doğumlu Türk oyuncu Yeditepe Üniversitesi Hukuk Fakültesi mezunudur. Avukatlık yaptığı dönemde arkadaşlarının yoğun ilgisi ile oyuncu olmaya karar vermiştir. 2014 yılında Gönül İşleri dizisi ile kariyerine başlangıç yapan genç oyuncu ardından rol aldığı İnadına Aşk dizisi ile ekranlara kendini beğendirdi. Yakışıklı daha sonra ise Hangimiz Sevmedik, Dolunay ve Erkenci Kuş dizilerinde başrol oynamıştır.