Bir Zamanlar Çukurova Fragman

Tims&B’nin yapımcılığını üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova’nın oyuncu kadrosunda Vahide Perçin (Hünkar Yaman), Uğur Güneş (Yılmaz), Murat Ünalmış (Demir Yaman), Hilal Altınbilek (Züleyha), Turgay Aydın (Sabahattin), Bülent Polat (Gaffur), Selin Yeninci (Saniye), Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu), Sibel Taşçıoğlu (Şermin), Selin Genç (Gülten), Polen Emre (Fadik), Mustafa Açılan (Veli) ve Serpil Tamur (Haminne) ve Kerem Alışık (Fekeli) gibi çok başarılı genç ve yaşlı usta isimler yer alıyor. Züleyha ile Yılmaz’ın acı dolu aşk hikayesini izlemeye hazır mısınız? Çekimleri Adana’da gerçekleştirilen Bir Zamanlar Çukurova Fragmanlarını buradan izleyebilirsiniz. Faruk Teber‘in yönetmenliğini üstlendiği Bir Zamanlar Çukurova dizisinin hazırlıkları neredeyse bir yıllık bir süreye yayıldı. 1970 ‘li yıllarda geçen dizi için özel bir plato ve çiftlikler yapıldı. Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile her Perşembe akşamı Atv’de yayınlanıyor.

Vahide Perçin (Hünkar Yaman)

13 Haziran 1965 İzmir doğumlu oyuncu 9 Eylül Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son Anne dizisinde rol alan deneyimli oyuncu daha önceden Göç Zamanı, Merhaba Hayat, Muhteşem Yüzyıl, Adını Feriha Koydum, Es Es, Annem, Hırsız Polis ve Bir İstanbul Masalı’nın kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise Star Tv’nin fenomen dizisi Anne ‘de Gönül karakterine hayat vermiştir.

Uğur Güneş (Yılmaz Akkaya)

Genç oyuncu 11 Ağustos 1987 yılında Ankara’da doğmuştur. Başarılı oyuncu en son İsimsizler dizisinde Fatih Savcı karakteri ile kamera karşısına geçmiştir. Ayrıca Diriliş Ertuğrul dizisinde Tuğtekin karakterine hayat vermiştir.

Murat Ünalmış (Demir Yaman)

23 Nisan 1981 Kayseri doğumlu oyuncu eğitimini Marmara Üniversitesi İşletme bölümünde tamamlamıştır. 2003 yılında Bülent İnal’ın başrölünde yer aldığı Kurşun Yarası adlı dizi ile oyunculuğa başlamıştır. 2005 yılında Faruk Turgut’un yapımcılığını yaptığı Nurseli İdiz ve Ahu Türkpençe ile başrollerini paylaştığı Şöhret dizisinde yer almıştır.  2010-2012 yılları arasında başrollleri Birce Akalay’la paylaştığı Yer Gök Aşk adlı dizide rol almıştır. 2016 yılında ise Ufuk Bayraktar, Deniz Baysal ve Yavuz Bingöl’le başrollerini paylaştığı Sevda Kuşun Kanadında dizisinde rol almıştır. Son olarak da başrolünü Tuvana Türkay’la paylaştığı Deli Gönül’ün kadrosunda yer almıştır.

Hilal Altınbilek (Züleyha)

21 Ocak 1991 İzmir doğumlu oyuncu Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi almıştır. Başarılı oyuncu daha önceden Hayatımın Aşkı, Karagül ve televizyon dünyasında oyunculukla tanıştığı Derin Sular’ın kadrosunda yer almıştır..

Kerem Alışık (Ali Rahmet Fekeli)

Kerem Alışık daha önce bir çok dizide rol almıştır. 5 Haziran 1960 İstanbul doğumlu olan usta oyuncu 56 Yaşındadır. Kerem alışık son olarak Kara Kutu isimli dizide Komiser Tekin karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. 10 Şubat 2014 yılında Lara isimli bir kız çocuğu dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu en son Kara Sevda dizisinde Ayhan karakterine hayat vermiştir.

Melike İpek Yalova (Müjgan Hekimoğlu)

1 Ocak 1984 Ankara doğumlu oyuncu Bilkent Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. En son Star TV’nin sevilen televizyon filmi serisi Çember’in kadrosunda yer alan güzel oyuncu daha önceden Muhteşem Yüzyıl, Karadayı ve Hayat Şarkısı gibi başarılı yapımlarda kamera karşısına geçmiştir. Son olarak ise İnsanlık Suçu dizisinde Cevher karakterine hayat vermiştir.

Bülent Polat (Gaffur)

Bir Zamanlar Çukurova 16. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Neler Olacak? 8 Kasım

Yılmaz ile Demir’in bir birlerine silah doğrultmasından sonra Züleyha’nın beni vurun bu kavga bitsin demesiyle iki tarafta iyice kızışır. Züleyha bir süreliğine ortalığı yatıştırmasından sonra bir daha Yılmaz’dan haber alamayan Fekeli her yerde manevi oğlu yerine koyduğu Yılmaz’ı aramaktadır. Yılmaz’dan hiç iz bulamayan Fekeli soluğu sorumlu tuttuğu Yamanlar çiftliğinde alır. Fekeli’yi gören Hünkar ile Demir ne yapacaklarını şaşırırlar. Ancak Yılmaz’ın ortadan kaybolmasından gerçekten de Demir’in haberi yoktur. Demir’den sonra ormanda kaza yapan Yılmaz’ı yine Fekeli babası bulmuştur. Yılmaz’ın sağlık durumu ise çok merak ediliyor.

Züleyha’nın bebeğinin kaçırılmasıyla Yamanlar adeta delirir. Yürek acısıyla her yerde evladını arayan Züleyha’nın acısı ise dinmek bilmiyor. Yamanların ezeli düşmanı olan Fekeli’nin Yılmaz’ın arkasında olduğunu öğrenen Demir nasıl bir yol izleyecek. Yamanlar Fekeli ve Yılmaz’ı durdurmayı becerebilecek mi? Demir, Züleyha ile birlikte gittikleri bir davete Yılmaz’ın da gelmesi Züleyha’nın uzun zaman sonra Yılmaz’ın ölmediğini ve karşısında olduğunu görünce ne yapacağını bilemez.

Bir Zamanlar Çukurova 8. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Neler Olacak? 18 Ekim

Demir tuttuğu adamlara rağmen ceza evinden sağ salim çıkmayı başaran Yılmaz, Fekeli ile birlikte Çukurova’da taşları yerinden oynatmaya geliyorlar. Yayınlanan son fragmanda Yılmaz ile Demir’in kavgası heyecanın giderek artmasına neden oluyor. Fekeli’nin Yamanlar ile meselesinin ne olduğu ise en büyük merak konusu oluyor. Fekeli’nin Yamanlar çiftliğine uzaktan baktığı sırada Hünkar’ın gözü Fekeli’ye takılır.

Bir Zamanlar Çukurova 7. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Neler Olacak? 18 Ekim

Ali Fekeli rüzgarının eseceği yeni bölümde Yılmaz’a alacağı intikam için yardım edecek olan Fekeli’yi tüm izleyici büyük merakla bekliyor. Çıkan af sayesinde tahliye olan Yılmaz, Demir Yaman’dan intikam alabilmek için tüm gücüyle çalışacak. Demir, Züleyha’nın bebeğinin kendisinden olduğunu sanıyor ancak bebek Yılmaz’dan ve Demir henüz bunu bilmiyor. Fekeli ile Yılmaz Çukurovada tüm dengeleri yerle bir etmeye geliyor. Yılmaz’dan nasibini Gaffur’da tabi ki alacaktır. Züleyha ise öldü sandığı Yılmaz’ın yaşadığını öğrendiğinden ne yapacak.

Bir Zamanlar Çukurova 6. Bölüm Fragmanı Yeni Bölümde Neler Olacak? 11 Ekim

Yılmaz’ın idam ile yargılandığını öğrenen Züleyha ne yapıp edip çiftlikten kaçarak Yılmaz’ı görmeye gitmeye çalışıyor. Züleyha’nın çiftlikte olmadığını öğrenen Demir ise sinirden ateş topuna döner. Züleyha’nın bu kaçışı Demir’in gözünün kararmasına neden olur. Demir kendisine attığı tokat ile Demir’in diğer yüzünü de gören Züleyha ne yapacak. Ceza evinde zorla kendisini bıçaklatan Yılmaz kaldırıldığı hastaneden yaralı bir şekilde kaçmayı başarır. Şimdi sıra başına gelenlerin sorumlusu olarak gördüğü Hünkar’dan intikamını almak ve canından çok sevdiği Züleyha’yı da alıp çiftlikten gitmektir.

Bir Zamanlar Çukurova 4. bölümde Neler Olacak?

Ailesini koruyup kollamak için hiç gözünü kırpmadan Yılmaz’ı jandarmalara ihbar eden Hünkar oğlu Demir için bu vicdan yükünü göze alır. Oğlu Demir’in Züleyha!ya olan ilgisinin de farkında olan Hanım diğer yandan Züleyha’nın da hamile olduğunu anlamıştır. Züleyha ise Yılmaz olan aşkına ihanet etmektense ölmeyi tercih eder.

Bir Zamanlar Çukurova’da Gelecek Hafta Neler Olacak?

Annesi ve babasız büyüyen Yılmaz ile bir terzide çıraklık yaparak kumarbaz abisine para yetiştirmeye çalışan Züleyha’nın acı dolu aşk hikayesi ilk bölümü ile bu akşam Atv’de ekranlara gelecek. Züleyha’yı bulunduğu hayatın içerisinde çekip kurtarmak isterken bir anda baha büyük bir belanın içerisine düşen Yılmaz ve Züleyha’nın yolları acımasız bir kadın tarafından ayrılacak.

Yorumlar

  1. zeynep: İyi de bu Züleyha'nın annesi babası kardeşi yok mu. Yetim haneden mi çıktı yok mu hesabını soracak kızını arayacak bir anne bir baba ne saçma bir şey sade bunun hakkını yılmazı savunacak . nerede bunun ailesi ağaç kavuğundan mı çıktı. Demire haddini bildiren hesap soran bir ailesi yok mu arkasında

  2. Sibel: birbirini seven 2 genç...pislik üvey ağabey yüzünden ne hallere düştüler, üstüne Hünkar cadısının oyununa gelip hayatları kaydı..yazık :( biri öldü, kısır ağanın anasının da dünyası kararır inşallah...

  3. Hasbi: Sen ne biçim kadınsın hünkar yaman sende seven birisin yazık değil mi o iki seven insana bir de çocuklarına belanı kendin hazırlıyosun ama farkında değil sin

  4. Serpil: Sen masum hayatları mahvettin , kendi menfaatin için iki seveni birbirinden kopardın , ufacık bir bebeği annesinden ayırdın ve şimdi de kaderin benim elimde diyorsun. Allah sana da evlat acısı versin inşallah Hünkar Hanım. Demir 'in de senin de Allah belanızı versin!

  5. selma: Aynen demirin sevgisine karşılık verecek işte sonunda sevilmek diyor züleyha uzasın bitmesin ama heyecan kara sevda dizisi vardı ne heyecan vardı ya tadı kaçıyor

  6. Emel: Yeter artık çok uzattılar tansiyonum kalktı böyle devam ederse izlemiycem bir türlü kavuşamadılar Züleyha ve Yılmaz artık her şey öğrenmesi lazım Yılmaz çok uzadı Yeter Yeter diyorum

Dizi Fragmanları