Çukur Fragman

Aksiyon türünde çekilen ekranların iddialı yeni dizi Çukur bu akşam ekran macerasına başlıyor. Sinan Öztürk’ün yönettiği Ay Yapım imzalı dizinin kadrosunda Aras Bulut İynemli, Dilan Çiçek Deniz, Erkan Kolçak Köstendil, Perihan Savaş, Mustafa Üstündağ, Ercan Kesal, Rıza Kocaoğlu, Nebil Sayın, Öner Erkan ve Kubilay Aka gibi iddialı isimler yer alıyor. Çukur Fragmanlarını her hafta kesintisiz sitemizden hd kalite izleyebilirsiniz.

Yamaç, bir gün mahallede çıkan çatışmanın ardından ailesinin bu tehlikeli hayatından kurtulmak ister ve babasının karşı durmasına rağmen evi terk eder. Kendi kaderini çizmek için müzik yaptığı sırada karşısına Sena çıkar. Eski bir polisin kızı olan Sena, annesi ve kardeşinin ölümünden sorumlu tutulduğu için evi terk etmiş biridir. Yolları kesişen Sena ile Yamaç’ın tutkulu aşkları Paris’e kadar uzanır ama bu durum Yamaç’ın annesinden gelen kötü bir haberle bozulur. Yamaç biranda kendini ailesinin yanında İstanbul’da bulur.

Çukur Yorumları;

Besiktasli Yasin Eris İlk fragmanda Yamaç’ın suratına bakin sena kucağındayken kavgasını etmişti Sena’yı bulmuştu geri dönmüştü yani ölmüyor admin daha zor bir soru sor.

Tuncer Bilgin Beşiktaşlı Yasin Eris aynen onu bende gördüm çünkü dikkatimi çekti. Simdi büyük soru. Mahsun ulu orta bir erde beklerken, yüzüklü geliyor senayı vuracak. ama o iş olmuyor. Senayı o an kim kurtarıyor? Cansız ve arkadaşımı. Sonra Yamaç ve Mahsun nerede kavga ediyorlar. Çok heyecanlı olacak bugün aksam

Çukur 38. Bölüm Fragman Özeti; 15 Ekim Pazartesi

Meliha’nın ismini duymasıyla irkilen Sultan ilk defa bir tepki veriyor. Silahlı bir takım adamlar tarafından takip altına alınan Cumali adamlardan kurtulmayı başarabilecek mi? Aliço’nun bu kötü adamlar akıllımı sorusuna Yamaç’ın verdiği cevap akıllı olmasalar bizi alt edebilirler miydi Aliço dediği sahnede oldukça etkileyici bir bölümün habercisi. Akşın’ın yemek yaparken evde çıkan yangın korku dolu anların yaşanmasına neden oluyor.

Çukur 36. Bölüm Fragman Özeti; 1 Ekim

Efe’nin kendisi için ölüme atlamasını gururuna yediremeyen Yamaç, Efe için Çukur’u yeniden almak zorundadır. Yamaç, Vartolu ve abisi Cumali ile yeniden büyük bir savaş başlatırlar ve Karakuzular tarafından el konulan Çukur’u kazanma mücadelesi her geçen gün yeniden alevlenecek. Tanıtımda gördüğümüz üzere Meke ve adamları Cumali’nin peşine düşüyor.

Çukur 22. Bölüm Fragman Özeti;

Yamaç, Çukur’daki kayıplardan sonra derinden sarsılır ve hayatını yeniden sorgular. Kapana kısıldığını zannettiği sırada intikam için şaşırtıcı bir iş birliği yapar. Hale’yi öldürenin kim olduğunu araştıran Aliço ise geçmişin perdesini de aralar. Öte yandan Vartolu’nun mahallelinin önünde İdris’in babası olduğunu açıklaması İdris’i derinden sarsar.

Çukur 21. Bölüm Fragman Özeti;

Selim, Yamaç’ın önüne geçerek kurşunların hedefi olurken Koçovalılar bu olayla derinden sarsılır. Emrah’ın gelişi ile hayatında zorlu bir dönemden geçen Sena İzmir’den büyük bir sürprizle döner. Sena’nın bu sürprizi işlerin seyrini değiştirecektir. Selim ölüm kalım mücadelesi verirken Yamaç ile Vartolu’nun yüzleşmesi iki tarafı da derinden etkileyecek.

Çukur 20. Bölüm Fragman Özeti;

Koçovalılar, Komiser Emrah’ın Çukur’a gelmesi ile yeni bir düşmana daha sahip olurlar. İdris bu büyük tehlikeden kurtulmaya çalıştığı esnada Yamaç’ta düşmanını tanımakla meşgul olacaktır. Bu durum en çok da Sena’yı etki altına alacaktır. Sena geçmişiyle yüzleşirken Selim’in Yamaç’a siper olması tüm taşları yerinden oynatacaktır. Diğer yandan Vartolu’nun oğlu Salih olduğunu öğrenen İdris ise hayatını en büyük pişmanlığını yaşayacaktır.

Çukur 19. Bölüm Özeti;

Cenazenin Vartolu’nun evinden çıkmasıyla artık tüm dengeler değişiyor. Çukur’daki yüzleşme artık eskisinden daha çetin geçecektir. Çukur’a gelen Komiser Emrah fırtına etkisi yaratacak. Yamaç başta olmak üzere İdris ve Sena da başına geleceklerden habersizdir. Çukur’da çalkantılı büyük bir dönem başlıyor.

Çukur 18. Bölüm Özeti;

İdris Koçovalı’nın Vartolu’nun Çukur’dan gidecek emrini vermesi Yamaç’ı hayatının en zorlu dönemiyle karşı karşıya getirir. Acaba Vartolu bir yanda seneler sonra tekrardan buluştuğu Saadet’le gitmeyi mi tercih edecek yoksa Çukur’da kalarak intikam mı alacak? Öte yandan Vartolu ile Yamaç arasındaki düello herkesin hayatına etki edecek.

Çukur 17. Bölüm Özeti;

Yamaç, Vartolu’nun abisi olduğunu öğrendikten sonra yaşadığı hayal kırıklığıyla altüst olur. Geçmişle yüzleşen Yamaç’ın babası İdris’le arasında fırtınalar kopacak gibidir. İdris ise en yakınları tarafından sırtından bıçaklanmanın acısını yaşarken ne hamle yapacağını düşünmektedir. Acaba anlayışlı mı davranacak yoksa yer yerinden mi oynayacak?

Çukur 16. Bölüm Özeti;

Büyük yüzleşmelerin yaşanacağı Çukur’da hayat artık hiç kimse için eskisi gibi olmayacaktır. Yamaç, Vartolu’nun ağabeyi olduğunu öğrenirken bu büyük gelişme hayatını alt üst etmiştir. Ancak Yamaç’ın şimdi ne yapacağı merak konusudur. Geçmişin günahları Çukur’da bundan böyle taş üstünde taş bırakmayacaktır.

Çukur 15. Bölüm Özeti;

Çukur’da dengeleri değiştirecek büyük bir yüzleşme gerçekleşir. İdris Koçovalı’yla Vartolu karşı karşıya geliyor. İdris oğlunun yaşadığını öğrendikten sonra peşine düşerken, Yamaç da Vartolu’nın kim olduğunu öğrenmeye biraz daha yaklaşmıştır. Çukur’dan kaçıp her şeyi geri de bırakmak isteyen Sena ise Çukur’un kendisine ihtiyacı olduğunu fark eder.

Çukur 14. Bölüm Özeti;

Baykal’ın hamleleri kusursuz bir şekilde işlediği sırada Yamaç içlerindeki haini bulmaya odaklanmıştır. İdris ise mektubun peşine düşerek geçmişin perdesini aralamaya kararlıdır. Diğer yandan bu durumu tehdit olarak gören Sultan tehlikeli bir hamle yapma yapar.Vartolu, Baykal tarafından tehdit edilirken, Yamaç karısının boşanma isteğiyle yerle bir olmuştur.

Çukur 13. Bölüm Özeti;

Dengelerin alt üst olduğu Çukur’da Yamaç ile Vartolu’nun savaşı büyüyor. Selim ise Yamaç’ın karşısında küçük düştükten sonra öfkeyle Yamaç’ı tehlikeli bir hataya sürükleyecektir. Diğer yandan Baykal ile Av. Nazım da tehlikeli hamlelerini harekete geçirir. Gerilimin had safhaya ulaştığı sırada gelen bir mektup Çukur da yeni bir dönemin başlamasına neden olur.

Çukur 12. Bölüm Özeti;

Namlunun ucunda olan Yamaç, Serdar ve Sena’dan biri vurulur. Fakat bu kişi hangisi? Bu sırada Koçovalı kadınları bekleyen büyük tehlike adım adım yaklaşmaktadır. Serdar’ın adamlarının Koçovalı malikanesine sızdığını gören Vartolu Sultan ve diğer Koçovalı kadınların kaderini belirler. Öte yandan Karaca’nın durumu kritik bir hal alır. Köşeye sıkıştığını daha çok anlayan Selim ise Serdar’a öfkesinin bedelini ödetmek ister ama Yamaç’ın karşısında zor anlar yaşar.

Çukur 10. Bölüm Özeti;

Hayatının en zorlu sınavlarından birini veren Yamaç’ın bir yanda babası İdris diğer yanda ise sevdiği kadın Sena’nın hayatları tehlikededir. Yamaç’ın bu durum karşısındaki tepkisi Serdar başta olmak üzere herkesi şok ederken, Selim iyice köşeye sıkışmıştır. Öte yandan Vartolu ile Celasun hala tombalacı da Serdar’ın adamları tarafından rehindir. Ancak Celasun’un tehlikeli planı sayesinde kaçmaya çalıştıkları sırada hiç tahmin etmeyecekleri biri zarar görecektir.

Çukur 9. Bölüm Özeti;

Vartolu’nun zayıf noktasını öğrenen Yamaç son darbesini indirmiştir. Ancak Vartolu almış olduğu darbeye karşılık Koçovalı ailesine büyük bir sürpriz yaşatacaktır. Öte yandan İdris, Yamaç’ın olanlara karşılık harekete geçmediği için hayatının dersini verecektir. Selim’in kaçak kumarhanesinde gerilim yükselmiştir. Kumburgazlı Serdar’ın akıbeti ne olacaktır?

Çukur 8. Bölüm Özeti;

İdris Koçovalı mahalleye geri dönerken, taşlar bir kez daha yerinden oynayacaktır. Ancak Vartolu da geri adım atmayıp Çukur’un altını üstüne getirip hüküm sürmeye kararlıdır. Yamaç ise Berber Muhittin’in sayesinde Vartolu’nun zayıf yönünü öğrenir. Fırtınanın koptuğu sırada Selim hamlesini yapmak için harekete geçerken, Vartolu’nun kozu herkesi şok edecektir.

Çukur 7. Bölüm Özeti;

Silah sevkiyatı sırasındaki baskın Paşa ile Emmi’yi baş şüpheliler haline getirir. Kendini farklı bir yaşantının içinde bulan Sena, Yamaç’ın daha önceden bilmediği bir yönüyle karşılaşınca büyük şaşkınlık yaşar. Öte yandan Selim ile Vartolu arasındaki anlaşmanın seyri giderek değişmektedir. Celasun ise kardeşlerinin aç olduğunu öğrendikten sonra Koçovalıların silah deposunu soymaya kalkışır.

Çukur 6. Bölüm Özeti;

Kendisi ile ilgili gerçeğin ortaya çıkmamasına engel olmak için en yakınındakileri ateşe atmaktan çekinmeyen Selim geri dönüşü olmayan bir yola girmiştir. Vartolu ise mahalleye hızlı bir giriş yaparak Çukur’un sevgisini kazanmak için elinden geleni yapmaya çalışır. İdris Koçovalı’nın tahtına göz diken Vartolu asıl savaşı şimdi başlatacaktır.

Çukur 5. Bölüm Özeti;

İdris Koçovalı sonunda gözlerini açarken, Çukur’da yeni bir dönem başlamak üzeredir. Öte yandan Yamaç’ı evde gören İdris’in tepkisi sert olur. İdris ile Yamaç arasındaki büyük karşılaşma Çukur’daki dengeleri alt üst edecektir.

Çukur 4. Bölüm Özeti;

Vartolu, önündeki engelleri yok etmeye kararlıdır. Fakat Yamaç’ın da ona fırsat verme gibi bir niyeti yoktur. Yaşanan saldırının ardından Yamaç, Sena’yı baba evine getirir. Bu sırada Yamaç ile Vartolu barış ilan eder. Hatta Baykal da bu barışın şahitlerinden biridir. Öte yandan Selim ile Yamaç arasındaki dengeler de değişmek üzeredir.

Çukur 3. Bölüm Özeti;

Gözler Vartolu’yla Koçovalı ailesi ve mahalle sakinlerinin büyük karşılaşmasına çevrilmiştir. Öte yandan Yamaç’ın aklı hep Sena’dır. Ancak sevdiği adamı her yerde arayıp bulamayan Sena ise İzmir’e ailesinin yanına gitmeye karar verir. Fakat ikili kısa zaman sonra yan yana gelerek büyük bir tehlikenin içinde kendilerini bulacaktır.

Çukur 2. Bölüm Özeti;

Ailesini ardında bırakıp ayrıldığı Çukur’a geri dönen Yamaç’ı yeni bir dönem beklemektedir. Abisi Kahraman’ın öldürülmesi, babası İdris’in hastanede olması Yamaç’ın omuzlarına taşıyamayacağı bir yük bindirir.

Çukur 1. Bölüm Özeti;

Çukur’da yaşayanları tehdit edecek tehlikelere yer yoktur. Yamaç seneler önce aldığı kararla çukuru terk edip gitmiştir. Yamaç’ın kendi gibi bir kişiliğe sahip olan Sena ile yolları kesiştiğinde hayatı tamamen değişecektir.

Yorumlar

  1. Sultan: Nedret eline aldığı silah ile Vartolu'yu öldürmek istediği sırada araya giren Medet silahı elinden almak isterken silahın namlusu Sultan hanıma dönen silah ateş alır ve Sultan hanım vurulur. Her şeyin sorumlusu olarak Saadet'i gören Nedret tüm hıncını ondan çıkarmaya çalışır. Sultan hanımın vurulmasına mahalleli de Vartolu ve Medet'e karşı tavır alırlar.

  2. Yamaç: Çukur merak edilen yeni bölümünde Yamaç Vartolu'dan ailesinden ve mahallesinden uzak durmasını ister. Elvis'in eline olan Koçavalı kadınları komiser Emrah'ın yardımıyla kurtarılır. Diğer yandan İdris Koçavalı Celasun'u gel benim oğlum ol mirasçım yapayım seni dediğinde Celasun'un vereceği cevap merak ediliyor.

  3. Vartolu: Elvis tarafından tüm Koçovalı kadınlarının kaçırıldığını içlerinde Saadet'in de olduğunu öğrenen Vartolu hemen koşarak onları kurtarmaya çalışır. Yamaç'ın Vartolu'ya söylediği Sen Ne Yaptın Babamın oğlu sözünden anladığımız kadarıyla Vartolu Baykal'ı serbest bırakıyor. Elvis'in tüm kadınları diz çökmüş vaziyette görüntülü olarak Yamaç'a izlettiği sahne ise en çok gerilimin yükseldiği sahne olarak görünüyor.

Dizi Fragmanları