Gel Dese Aşk Fragman

Çok yakında Atv'de ekranlara gelecek olan yeni dizi Gel Dese Aşk'ın başrollerini Erkan Petekkaya ile İlayda Çevik üstleniyor. Oyuncu kadrosunda ayrıca Ertan Saban, Uğur Çavuşoğlu ve Öykü Gürman gibi başarılı isimler yer alıyor. Osman Sınav'ın yapımcılığını üstlendiği dizinin yönetmen koltuğunda ise usta isim Murat Onbul oturacak. 3 ailenin hayat hikayesini ekranlara taşıyacak olan Gel Dese Aşk'ın hikayesi İstanbul'da geçiyor.

Erkan Petekkaya;

12 Aralık 1971 Diyarbakır doğumlu oyuncu Anadolu Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur. Ünlü oyuncu daha önceden Aynalı Tahir, Aşkına Eşkiya, Serseri, Beyaz Gelincik, Son Bahar, Hanımın Çiftliği, Öyle Bir Geer Zaman Ki, Dila Hanım ve Paramparça gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. Başarılı oyunu son dönemlerde ise Vurgun ve Kayıtdışı dizilerinde başrol oynamıştır.

İlayda Çevik;

Güzel oyuncu 25 Mart 1994 yılında Balıkesir'de doğmuştur. Başarılı oyuncu daha önce Fox Tv ekranlarında yayınlanan Karagül dizisinde Maya karakterine, İsimsizler dizisinde Yıldız'a, son olarak ise Atv'de izlenme rekorları kıran Sen Anlat Karadeniz dizisinde Berrak karakteri ile kamera karşısına çıkmıştır.

Dizi Fragmanları