Hekimoğlu Fragman

Karga Seven Pictures Türkiye’nin yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Hekimoğlu yabancı dizi olan House Md’nin uyarlanmış hali olarak ülkemizde yayına başladı. Yönetmenliğini Hülya Gezer’in üstlendiği dizinin senaryo uyarlamasını ise Banu Kiremitçi Bozkurt gerçekleştirecek. Başrollerinde Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu), Ebru Özkan Saban (İpek Tekin), Okan Yalabık (Orhan Yavuz), Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar), Aytaç Şaşmaz (Emre Acar), Damla Colbay (Zeynep Can) gibi çok başarılı genç ve usta isimlerde bulunuyor.

Timuçin Esen (Ateş Hekimoğlu)

Usta oyuncu 14 Ağustos 1973 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Başarılı oyuncu en son rol aldığı Bodrum Masalı dizisindeki Faryalı karakteri ile çok yakından tanıyoruz. Başarılı oyuncu en son Müslüm isimli sinema filminde Müslüm karakteri ile başrol oynamıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Gönül İşleri, Vicdan gibi dizilerde de rol almıştır. Yakışıklı oyuncu son olarak ise Gülperi dizisinde Kadir karakterine hayat vermiştir.

Ebru Özkan Saban (İpek Tekin)

18 Kasım 1978 yılında Ankara’da dünyaya gelen başarılı oyuncuyu son olarak Star Tv’de ekranlara gelen Paramparça dizisindeki Dilara karakteri ile hatırlıyoruz. Başarılı bir oyunculuk segileyerek isminden sıkça söz ettirmeyi başaran başarılı oyuncu yeni dizisi Hekimoğlu’nda İpek karakteri ile izleyeceğiz. Başarılı oyuncu ayrıca daha önce Not Defteri, Hayatımın Rolü, Anneler ve Kızları, Hanımın Çiftliği gibi dizilerde de rol almıştır.

Okan Yalabık (Orhan Yavuz)

13 Aralık 1978 Balıkesir doğumlu oyuncu İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son internet dizisi Masum’un kadrosunda yer alan başarılı oyuncu daha önceden Seddülbahir 32 Saat, Analar ve Anneler, Muhteşem Yüzyıl, Bu Kalp Seni Unutur mu?, Hatırla Sevgili, Çapkın, Serseri ve Yılan Hikayesi gibi dizi projelerinde rol almıştır. Son olarak ise Vatanım Sensin dizisinde Casus Charles Hamilton’a hayat vermiştir.

Kaan Yıldırım (Mehmet Ali Çağlar)

24 Aralık 1986 İstanbul doğumlu oyuncu Atölye Craft’ta Kamera Önü Oyunculuk eğitimi almıştır. Londra Brunel Üniversitesi Pazarlama Bölümü mezunudur. 20013 yılında Zeynep Günay Tan’ın yönettiği başrollerini Mete Horozoğlu ile Dolunay Soysert’in paylaştığı Kayıp dizisiyle profesyonel oyunculuk hayatına adım atmıştır. Akabinde ise Ulan İstanbul, Adı Mutluluk, Kalbim Yangın Yeri ile Klavye Delikanlıları’nın kadrosunda yer almıştır. Son olarak ise İnsanlık Suçu dizisinde Cemal karakterine can vermiştir.

Aytaç Şaşmaz (Emre Acar)

Genç oyuncu Şaşmaz 1994 yılında İstanbul’da doğmuştur. Kendisi gibi oyuncu olan İsmail Ege Şaşmaz’ın kardeşidir. İlk televizyon deneyimini Tolga Sarıtaş’ın başrolünde oynadığı Kötü Çocuk filmi ile tanınmıştır. Son olarak ise Star Tv ekranlarında yayınlanan Söz dizisinde Uzman Çavuş Feyzullah karakterine hayat vermiştir.

Damla Colbay (Zeynep Can)

Güzel oyuncu 1993 senesinde İzmir’de dünyaya gelmiştir.İlk televizyon deneyimini çok başarılı bir dizi olan Kara Para Aşk dizisinde Demet karakteri ile yaşamıştır. Bu televizyon dizisi ile yapımcılara ismini duyurmayı başarmış ve hemen ardından Kanal D ekranlarında bir başrol kaparak ilk dizisi olan Hayat Mucizelere Gebe dizisinde İnci karakteri ile rol almıştır.

Dizi Fragmanları