Hercai Fragman

Hercai Fragmanlarını izleyecebileceğiniz bu kategoride ayrıca Hercai dizinin detaylı bilgilerine de ulaşabilirsiniz. 15 Mart 2019'dan itibaren her Cuma akşamları Atv'de izleyebileceğiniz Hercai'nin başrollerinde Akın Akınözü (Miran Aslanbey), Ebru Şahin (Reyyan Şadoğlu) paylaşıyorlar. Oyuncu Kadrosunda ayrıca Gülçin Santıroğlu, Serhat Tutumluer, Ayda Aksel, Macit Sonkan, Serdar Özer, Oya Unustası, Tansu Taşanlar, İlay Erkök ve Eda Başlamışlı gibi usta isimlerde yer alıyor. İntikamdan yeşeren imkansız bir aşkın anlatılacağı Hercai'ye reyting mücadelesinde bol şanslar diliyoruz. Mia Yapım'ın yapımcılığını üstlendiği Hercai'nin çekimleri ise Mardin - Midyat'ta gerçekleştiriliyor. Cem Karcı'nın yönetmenliğini üstlendiği Hercai'yi Eda Tezcan ve Feraye Şahin kaleme aldılar. Dizide Miran Aslanbey karakterine hayat veren Akın Akınözü'nün karakteri bir yanı aşk ile kavrulurken diğer yanı intikam ateşiyle yanıp tutuşmaktadır. Ebru Şahin'in hayat verdiği Reyyan Şadoğlu karakteri ise Hayal kurmanın da hür olmanında yasak olduğu bir ailede büyümüş adeta bir masal perisidir. Hercai Yeni Bölüm Fragmanlarını ve Ön İzlemelerini buradan izleyebilirsiniz.

Hercai Dizisi Yorumları

Ceyda: Mendilleri hazır edin kızlar bu bölüm çok aglayacağız belli oldu ask nelere kadirsin sen ya miran Reyyan'sız yapamaz kıyma bu aska Reyyan bırakma Miran'ı nefessiz sensiz kokusunu içine çekti Reyyan öpüp de bırakıp gitme terk etme Miran'ı herkes ikinci bir şansı hak eder Reyyan fragman efsane bir türlü gelmek bilmez artık cuma sabırsızlıkla bekliyorum cumayı

Önal: Güzel dizi severek bekliyoruz çok güzel reyhanda çok seviyor Miran'ı Miran'da seviyor ah o babaanne kılıklı kadın yılanın da kendisi oğlunun gelinin yaptığını Miran'dan çıkarıyor. Yok onun derdi Reyyan'ı dedesi onu istiyor o kadın derdi o en çok nefret ettim dizide biri gönül kururusu birde babane hele deden nefretle ediyorum

Bulut: Miran Reyyan'dan , Reyyan'da Mirandan vazgeçer mi hiç. Dizinin bu bölümü de çok mükemmel olmuş bekleyeceğiz yapacak bir şey yok. Bunlar bizi delirtecek agaaaaa

Felek: İntikamında geber ya mahvettin gençleri,Ateş düşürdün ocaklarına.Yakıp kül ettin ciğerlerini.Ama seninde asıl yanacak günlerin gelecek bekle sultan hanım başına neler getirecek anca sultan hanım senin hakkından gelir.

Seher: Vallahi bu intikam değil piskopatlık!!!! Neyin intikamı için evlendirdi. Miranın anasıyla oğlunu, üstelik Hazar dan hamile olduğunu bile bile... daha neler çıkacak meydana kim bilir... oğlunu kendi öldürdü manyak, Hazarın da üstüne attı... ya da 3. Şahıs var ama kim...

Ceyda: Ortalık yangın yerine döndü bu mirana Reyyan'ın hali ne olacak ya yine Nasuh ağa dövmüş Reyyan'i yazık nedir bu Nasuh ağadan çektiği eziyet ya fragman efsane sabırsızlıkla bekliyorum cumayı.

Sevgi: Bu dostu değil Miran'ın arkasından her şeyi yaren yetiştiren dost olamaz sora bilmez gibi davranan bir tuhaflık var bu Fırat'a bakalım ne zaman gösterecek gerçek yüzünü.

Gül: Aslında Fırat Aslanbeylerin torunu azizenin asıl torunu sultanında öldü sandığı oğlu ama aslında ölmedi oda işte Fırat hizmetçiye evlatlık verdiler o yüzden azize bütün malları Fırat'ın üstüne yaptı

Duygu; Yaren yılanı Gönül'ü yılan diye kaydetmiş ama aynaya bakmamış hiç, şu kızı elime verseler varya mahvederim.

Aydın: Efsane bir bölümdü de Haftayı nasıl bekleyeceğiz Allah Azize Aslanbey sabrı versin inşallah sevgili yönetmen beyy 2. fragmani vermeyi unutma lütfennn

Hatice: Miran eninde sonunda öğrenecek bu işin içinde Gönül'ün olduğunu,ve Gönül kaçacak delik arasın bence, Azat ile Reyyan evlenemeyecekler demedi demeyin

Papatya: Tekrarını bile izlemekten zevk aldığım tek dizi gerçekten harika bir dizi emeğinize sağlık inşallah sen anlat karadeniz gibi dizi bozulmaz ilk günkü heyecanı hep olur başarılarınızın devamını diliyorum hercai ekibi.

Felek: MİRAN, REYYAN'I DELİLER GİBİ SEVİYOR ONA AŞIKK .Bu Azizede vicdanlı mı çıkacak hayret nasılda Reyyan'ı almak için Nasuha kafa tutuyor.Oda anladı ve gördü,biliyor Miranın Reyyan'a aşık olduğunu ama bu azize cadısının Reyyan'a kötü davrandığına bakmayın onu gerçekten gelin edecek ve O ERKEK TORUNU GÖNÜL DEĞİL REYYAN VERECEK AZİZE ASLANBEY'E burayada yazıyorum.

Aylin: Reyyan'ın annesinin bedduası kabul olmaz yani Aslanbey'lerin soyu zaten kurumuş sonuçta Miran bir Aslanbey değil Hazarın oğlu kitaba göre yani bir Şadoğlu ayrıca o evdeki kız Elif Aslanbey ve Azad evlenirse yine Şadoğullarının soyu devam eder o yüzden bir şey olmaz.

Ayşe: Reyyan ve miran yeni ve çok güzel ikili oluşturdu. keyifle izliyoruz.. umarım,gerçek hayatta da sevgili olurlar. Mardin ve Midyat kadim kentler çok turist çekecek. herkes bu aşkın geçtiği yerleri görmek istiyor.....

Eylem:  Dizi çok güzel ama dizi müzikleri biraz yöreye özgü olsaydı güneydoğu ezgileri olsa içinde köprüdeki şarkı bence diziyle oyuncularla hiç uyuşmuyordu.

Timor: Ben bu işi çözdüm zamanında Reyyan'ın dedesi Miranın babaannesiyle evlenmek istemiş ama evlenememişler. Ondan bu yana aşıkların evlenmesine engel oluyorlar.

Çiğdem: Diziyi güzelleştiren oyunculardır, Miran ve Reyyan çok başarılı, benim şahsi fikrim köprü üzerindeyken arkada çalan Müzik sahneye ve diziye hiç uymuyor, Güneydoğu dizisi orayı yaşatacak müzikler olması daha güzel olurdu Mardin Reyhani oyunu çok güzeldi, dizinin kendi müziği çok güzel, pop tarzı hiç uymuyor diziye.

Pakize: Dizide biraz sadelik var. Miran intikam almak için büyüyor yüzünde intikam belirtisi yok, sanki kızı zaten seviyor da intikam zorla yaptırılıyor ve pişmanlık daha ağır basıyor; kıza gelince başına öyle bir şey geliyor ki sanki normal bir şeymiş gibi fazla bir tepki yok ''tıpkı şuan ki yozlaşmaya başlayan toplumumuz gibi'' ,hemde doğuda töre ile büyüyen biri için fazla basitleştirilmiş yada oyuncular daha rollerine tam bürünememiş bence.

Büşra: Miran için daha çok yanacak o intikam almak istediğin adamın gerçek öz baban olduğunu öğrendiğinde dahada yıkılacaksın.

Nejla: Olur da bu dizinin sonu da Reyyan Miran'i affeder mutlu aşık olurlarsa yıkılırım. Reyyan Azad'la mutlu olsun Miran sürünsün bir al yazmalım finali daha yaşansın ve sonunda gerçek sevenler kazansın

Hercai 6. Bölüm Fragmanı Özeti

Reyyan'ı düğünün sırasında Azat'ın silahından çıkan kurşun ile yaralanan Gül uzun süren tedavisinin ardından kendine geliyor. Reyyan'ın başına gelenlere daha fazla dayanamayan Miran, Reyyan'ı kendi konağına getiriyor. Yaşanan bunca şeye daha fazla dayanamayan Miran'ın karısı Gönül Aslanbey, Reyyan'ı öldürmek için odasına giriyor ve yastıkla onu öldürmeye çalışıyor.

Hercai 4. Bölüm Fragmanı Özeti

Reyyan Şadoğlu yaşadığı bu hayal kırıklığına daha fazla dayanamayarak Miran ile birlikte olduğu kulübeyi kendisi de içindeyken ateşe veriyor. Fırat'ın Miran'ı arayarak kulübenin yandığını söylemesiyle Miran direk olarak Reyyan'ı soruyor. Bu kulübeden kimse sağ çıkamaz sözleri ise Miran'ın büyük bir üzüntü yaşamasına neden olacak Diğer yandan ise hastanede hayat mücadelesi veren Gül'ün sağlık durumu ise çok merak ediliyor.

Hercai 3. Bölüm Fragmanı Özeti

Tüm hayatını Şadoğlu ailesinden intikam almak için adım adım ilerleyen Miran Aslanbey, sonunda planları işe yaramış ve Şadoğlu ailesinin torunu Reyyan ile evlenmek üzeredir. Reyyan ile geçirdiği her anda ona daha fazla yakınlaşan Miran kalbi ve aklı arasında gidip gelmektedir. Diğer yandan çocukluğundan bu yana Reyyana aşık olan Amcasının oğlu Azar, Reyyan'ın evlenmesini engellemek için elinden gelen herşeyi yapmaktadır. Miran'ın yaşadığı duygusal bağın farkında olan Azize Aslanbey Miran'ı davasından vazgeçirecek her şeyi ortadan kaldırmaya kararlıdır.

Dizi Fragmanları