Öğretmen Fragman

Med Yapım imzası taşıyan yeni dizi Öğretmen çok yakında Fox Tv'de yayın hayatına merhaba diyecek. Başrollerinde İlker Kaleli, Ceren Moray ve Afra Saraçoğlu'nun yanı sıra Serhat Kılıç ve Serkan Keskin'de rol alıyor.  Dizi hakkında detaylar geldikçe bilgilendirmeye devam edeceğiz.

İlker Kaleli,

11 Mayıs 1984 İstanbul doğumlu oyuncu Londra LAMDA Oyunculuk'da ve Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları'nda oyunculuk üzerine özel ders almıştır. Kariyeri boyunca televizyon dünyasında Kayıp Şehir, Son ve Poyraz Karayel'de rol almıştır. Başarılı oyuncuyu son olarak ise Dip isimli internet dizisinde Sahir karakteri ile izlemiştik.

Ceren Moray

5 Haziran 1985 İstanbul doğumlu oyuncu Haliç Üniversitesi Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. En son O Hayat Benim'in kadrosunda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha evvelden İşler Güçler, Kavak Yelleri, Doktorlar, Nefes Nefese, Dayı ve Serseri Aşıklar gibi dizi projelerinde rol almıştır. Güzel oyuncuyu en son ise Avlu'da Azra karakteri ile izlemiştik.

Afra Saraçoğlu

Genç ve güzel oyuncu 2 Aralık 1997 tarihinde İstanbul'da Dünyaya gelmiştir. Güzel oyuncu ünlü model Adriana Lima'ya benzerliği ile dikkatleri üzerine toplamıştır. Daha önceden 2016 yılında İkinci Şans isimli filmde Çiçek karakterine, 2017 yılında ise vizyona giren Kötü Çocuk isimli filmde Kayla karakteri ile izleyici karşısına çıkmıştır. Güzel oyuncu daha sonra Kardeş Çocukları isimli dizide Hayat karakteri ile başrolde yer almıştır.

Serhat Kılıç

Usta oyuncu 08 Temmuz 1975 tarihinde Ankara'da Dünyaya gözlerini açtı. Aslen Malatya'lı olan Serhat Kılıç'ın çocukluğu Ankara'da geçmiştir. Eğitimini Bilkent Üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi'nde tamamladıktan sonra Hacettepe Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü'nde Reji üzerine master yapmıştır. 2010 yılında Zülfü Livaneli'nin ''Veda'' isimli filminde Atatürk'ün sağ kolu olan Salik Bozok karakterine can vermiştir. Son olarak 2012 yılında TRT'de yayınlanmaya başlayan ''Seksenler'' isimli dizide Ergun Plak rolüne can vererek iyice tanınmış ve sevilmiştir. Söz dizisinde Çolak karakteri ile de adından sıkça söz ettirmeyi başarmıştır.

Serkan Keskin

25 Kasım 1977 İzmit doğumlu Türk oyuncu 2000'li yıllarda tiyatro ile oyunculuğa başladı. Daha sonra Akademi İstanbul'da oyunculuk üzerine dersler aldı. Eğitim sonunda Semaver Kumpanyası'na katılarak oyunculuk ve yönetmenlik yaptı. 2011 yılında rol aldığı Leyla ve Mecnun dizisi ile tüm Türkiye'nin beğenisini kazandı. Ayrıca İsmail Abi karakteri ile bu başarısı kendisine ödülde kazandırdı. Son olarak Beş Kardeş dizisinde başrolleri paylaşan başarılı oyuncu akabinde ise Masum adlı internet projesinde yer aldı.

Dizi Fragmanları