Sefirin Kızı Fragman

Hayatlarının yarıcılıktan kazanan bir ailenin oğlu olan Sancar çocuk yaştayken Bodruma tatile gelen Büyükelçi'nin kızı Nare'ye sevdalanmasıyla hikayemiz başlar. Bir birlerine deliler gibi sevdalanan iki genç aşkları için çok mücadele ederler ve sonunda Nare, Sancar'a kaçar faka bu seferde bir birlerine kavuştukları gece ortalıktan yok oluverir. Kimi der denize düştü öldü kimide Avrupa'ya kaçtı. Düğünlerinin olacağı gece ortadan kaybolan Nare tam 9 yıl sonra yine bir düğün gecesi ortaya çıkıverir üstelik bu düğün Sancar'ın düğünü ve hediyesi olarak da kız çocuğunu getirir.

Engin Akyürek (Sancar)

12 Ekim 1981 Ankara doğumlu oyuncu Dil ve Tarih - Coğrafya Fakültesi Oyunculuk bölümü mezunudur. Ünlü oyuncu 2004 yılında Yabancı Damat dizisi ile oyunculuğa başlamıştır. 2007 yılında Bülent İnal, Begüm Birgören ve İlker Aksum'un başrollerini paylaştığı Kara Yılan dizisinde rol almıştır. 2009 yılında Meral Okay'ın senaryosunu kaleme aldığı başrollerinde Engin Altan Düzyatan ve Melisa Sözen'in yer aldığı Bir Bulut Olsam adlı dizinin kadrosunda yer almıştır. 2010-2011 sezonunda Engin Öztürk, Beren Saat ve Buğra Gülsoy ile Fatmagül'ün Suçu Ne? adlı dizinin başrolünde yer almıştır. 2014 yılında Kara Para aşk dizisinde başrolleri Tuba Büyüküstün ile paylaşmıştır. Son olarak ise Fahriye Evcen'le başrollerini paylaştığı Ölene Kadar dizisinde rol almıştır.

Neslihan Atagül Doğulu (Nare)

20 Ağustos 1992 yılında İstanbul'da dünyaya gelen güzel oyuncu kendisi gibi oyuncu olan Kadir Doğulu ile 2016 yılında evlenmiştir. İlk televizyon deneyimini Kanal D ekranlarında yayınlanan Yaprak Dökümü dizisinde Deniz karakteri ile yaşamıştır. Başarılı oyuncu daha önce pek çok başarılı yapımda rol bulurken başlıca rol aldığı diziler şöyledir; İlk Aşk, Araf, Canım Babam, Hayat Devam Ediyor, Kalbim Seni Seçti, Fatih-Harbiye ve Kara Sevda gibi dizi projelerinde rol almıştır.


Uraz Kaygılaroğlu (Gediz)

Yakışıklı oyuncu 30 Haziran 1987 yılında İstanbul'da dünyaya gelmiştir. Eğitimini İstanbul Bilgi Üniversitesi Reklamcılık bölümünde tamamlamıştır. Klavye Delikanlıları'nın kadrosunda izlediğimiz deneyimli oyuncu daha önceden Baba Candır, Yedi Güzel Adam, Eski Hikaye, Harem, Pis Yedili, Es Es ve Canını Sevdiğim İstanbul'u gibi dizi projelerinde rol almıştır. Başarılı oyuncu son olarak Masum Değiliz dizisinde Mert karakterine hayat vermiştir.

Doğukan Polat (Yahya)

Dizi Fragmanları