Sen Çal Kapımı Fragman

Kerem Bürsin ve Hande Erçel'in başrolünü paylaştıkları Fox Tv'nin yeni yaz dizisi Sen Çal Kapımı'nın detayları açıklanmaya başladı. Yönetmen koltuğunda Ender Mıhlar'ın oturduğu diziyi daha önce Erkenci Kuş'u kaleme alan Ayşe Üner Kutlu senaryosunu kaleme alacak. Sen Çal Kapımı dizisinde Hande Erçel hem okuyup diğer taraftan da çiçekçilik yapan genç ve güzel kız Eda'ya hayat verirken Kerem Bürsin ise zengin iş adamı Serkan Bolat'a hayat verecek. Dizide çiftin olaylı tanışmalarından sonra aralarında tutkulu bir aşk başlayacak.

Hande Erçel (Eda);

24 Kasım 1993 Balıkesir Bandırma doğumlu genç oyuncu Mimar Sinan Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi öğrencisidir. 2013 yılında Çalıkuşu dizisi ile oyunculuğa başlayan güzel oyuncu rol aldığı Güneşin Kızları dizisi ile ekranlarda çıkış yakaladı. Daha önce Aşk Laftan Anlamaz dizisinde rol alan başarılı oyuncunun en son ise Halka dizisinde başrolde yer almıştır.

Kerem Bürsin (Serkan Bolat);

4 Haziran 1987 İstanbul doğumlu oyuncu Amerika Emerson College'da oyunculuk eğitimi almıştır. En son Bu Şehir Arkandan Gelecek adlı televizyon dizisinde rol alan ünlü oyuncu daha önceden Şeref Meselesi, Unutursam Fısılda, Ulan İstanbul, Güneşi Beklerken, Bu Şehir Arkandan Gelecek ve son olarak ise Blutv'de ekranlara gelecek olan Yaşamayanlar isimli internet dizisinde rol almıştır. Başarılı oyuncu ayrıca Muhteşem İkili, Hayaller ve Hayatlar, Limit gibi dizilerde de rol almıştır.

Dizi Fragmanları