Yasak Elma Fragman

Her hafta pazartesi günleri ekrana gelecek olan dizide başrolleri Onur Tuna, Eda Ece, Sevda Erginci, Talat Bulut ve Şevval Sam paylaşıyor. Yapımcılığını Med Yapım'ın üstlendiği Melis Civelek ile Zeynep Soyata'nın kaleme aldığı dizinin yönetmen koltuğunda ise Neslihan Yeşilyurt oturuyor.

Şevval Sam (Ender)

11 Kasım 1973 İstanbul doğumlu oyuncu Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Grafik Bölümü mezunudur. En son Bodrum Masalı'nda başrolde yer alan deneyimli oyuncu daha önceden Kara Kutu, Acayip Hikayeler, Muhteşem Yüzyıl, Derman, Yaşanmış Şehir Hikayeleri, Çocuğun Var Derdin Var, Müjgan Bey, Kurşun Yarası, Gülbeyaz, Aşkın Dağlarda Gezer, Feride ve Süper Baba gibi dizi projelerinde rol almıştır.

Talat Bulut (Halit)

23 Mart 1956 Kars Sarıkamış doğumlu oyuncu daha önceden Aşk Olsun (Timur), Annem (Musa Bayrı), Kasaba (Mümtaz) ve Göç Zamanı (Yılmaz) gibi dizilerin kadrosunda yer almıştır. 2003 yılında başrollerini Emel Müftüoğlu, Yunus Günce ve Rojda Demirer'le paylaştığı Aşk Olsun dizisinde rol almıştır. 2007 yılında Vahide Perçin'le başrollerini paylaştığı Annem dizi kadrosunda yer almıştır. 2009 yılında Cevdet Mercan ile Doğan Ümit Karaca'nın yönetmenliğini yaptığı Kasaba dizisinde Lale Yavaş, Mur sürer ve Murat Ünal'la başrollerini paylaşmıştır. Son olarak ise 2015 yılında Vahide Perçin'le tekrardan başrollerini paylaştığı Göç Zamanı'nda rol almıştır.

Ede Ece (Yıldız)

20 Haziran 1990 İstanbul doğumlu oyuncu İstanbul Bilgi Üniversitesi Psikoloji Bölümü mezunudur. En son Mahmurlar adlı televizyon filminde rol alan başarılı oyuncu daha önceden İlişki Durumu Karışık, Görümce, Yol Arkadaşım, Beni Böyle Sev, Kocan Kadar Konuş, Pis Yedili, Adını Feriha Koydum, Kızım İçin, Bez Bebek ve Hayat Bilgisi gibi dizi ve sinema filmlerin kadrosunda yer almıştır.

Barış Kılıç (Kaya)

Yakışıklı ve başarılı oyuncu 21 Şubat 1978 tarihinde Malatya'da Dünyaya gözlerini açmıştır. Eğitimini İstanbul Üniversitesi İktisat Fakültesi'nde bitiren oyuncu, Güllerin Savaşı, Merhaba Hayat ve Adını Feriha Koydum gibi reytingi yüksek dizilerde rol almıştır. Barış Kılıç Twitter Adresi: twitter.com/brskilic

Nesrin Cavadzade (Şahika)

30 Temmuz 1982 Bakü doğumlu oyuncu Sanatlar Fakültesi Sinema ve Televizyon Bölümü mezunudur. 2010 yılında Andaç Haznedaroğlu'nun yönettiği Samanyolu dizisinde rol almıştır.  2011 yılında Özge Özpirinçci ile Seçkin Özdemir'in başrollerini paylaştığı Al Yazmalım dizi kadrosunda yer almıştır. 2012 yılında başrollerinde Özge Özpirinçci, Tamer Tıraşoğlu ve Begüm Birgören'in paylaştığı Metin Balekoğlu'nun yönettiği Ağır Roman Yeni Dünya dizisinde rol almıştır. 2014 yılında ise Birce Akalay ile Sarp Levendoğlu'nun başrollerini paylaştığı Küçük Ağa kadrosunda yer almıştır. Son olarak da 2016 yılında Aslı Enver ile Şükrü Özyıldız'ın başrollerini paylaştığı Kış Güneşi'nde rol almıştır.

Fox Tv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Med Yapım imzalı yeni dizi Yasak Elma Fragmanlarını bu sayfa altında bir arada topladık.

Konusu; Yıldız ile Zeynep birbirlerine aşırı düşkün lakin farklı hayalleri olan iki kardeştir. Yıldız'ın hayatı Ender Argun adlı sosyetenin kraliçesi ile tanışınca tamamen değişir. Yıldız'ı kocası Halit'den kurtarmak için kullanan Ender, Yıldız'a hayatının teklifini sunar. Tüm bunlar olurken Zeynep'in çalıştığı firma ise Alihan Taşdemir tarafından satın alınmıştır. Zengin iş adamı olan Alihan ile Zeynep'in zıtlıkları kısa bir süre içinde etkileşim yaratır. Zeynep bir şeyi bilmiyordur ki Alihan ile Halit ortaktır. Üstelik ikinci karısının kardeşidir.

Yasak Elma 17. Bölümde Neler Olacak?

Yıldız ile Halit'i ayırmak ve eski yerine yeniden gelebilmek için her şeyi göze alan Ender bu defa Yıldız'ın esi sevgilisini eve sokar ve aralarını yeniden düzeltmeyi planlar. Zeynep ile barışmak için bir yerde randevu veren Alihan buluşmaya gelmeyince Zeynep bir kez daha yıkılır ve artık Alihan ne yaparsa yapsın onu affetmemeye kararlıdır. Alihan'ın neden gelemediğiniz açıklamasını dahi dinlemek istemez.

Ender'in yeniden eve gelmesi Yıldız'ı tedirgin eder. Erim'in iyiliği için Enderin evde kalmasına müdahale etmeyen Halit, Ender'in elinin güçlendirmeye başlamıştır. Cem ve Zeynep yakınlaşmasından rahatsız olan Alihan ne yapacak? Ender'in evde bulunmasına engel olamayan Yıldız'ın adeta eli kolu bağlanmıştır. Zeynep'in şirket içinde aldığı bir karar Alihan'ı hiç ummadığı bir yerden vurmuştur.

Yasak Elma 1. Bölüm Özeti;

Yıldız'ın Ender Argun'la tanışmasıyla hayatı değişirken Ender'in asıl amacı Halit Argun'dan boşanmak için Yıldız'ı kullanacak olmasıdır. Ahlaksız bir teklif alan Yıldız ne yapacağını şaşırmış halde hayatının kararını vermek durumundadır. Diğer yandan kardeşi Zeynep'te Halit Argun'un ortağı Alihan'ın şirketinde iş başı yapar.

Dizi Fragmanları