Yeni Hayat Fragman

Karga Seven Pictures'ın yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Yeni Hayat'ın başrollerini güzel oyuncu Melisa Aslı Pamuk ile yakışıklı oyuncu Serkan Çayoğlu üstleniyorlar.

Serkan Çayoğlu:

31 Mayıs 1987 Almanya doğumlu Türk oyuncu Ümit Çırak ile Dolunay Soysert'den özel oyunculuk eğitimi almıştır. En son Hayatımın Aşkı adlı televizyon dizisinde rol alan yakışıklı oyuncu daha önceden Zeytin Tepesi, Kiraz Mevsimi ve Kuzey Güney'in kadrosunda yer almıştır. Profesyonel oyunculuk kariye başladığı dizi Kuzey Güney'dir. Başarılı oyuncu daha önce Börü dizisinde son olarak ise Trt 1 ekranlarında yayınlanan Halka dizisinde Cihangir karakterine hayat vermiştir.

 

 

Melisa Aslı Pamuk:

Güzel oyuncu 14 Nisan 1991 yılında Hollanda'da doğmuştur. Güzel oyuncuyu en son Star Tv ekranlarında izlediğimiz Kara Sevda dizisinde Asu isimli karaktere hayat vermiştir. Başarılı oyuncu ayrıca Ulan İstanbul, Her Sevda Bir Veda, Kurt Seyit ve Şura, Yer Gök Aşk gibi dizilerde de rol almıştır. Güzel oyuncuyu en son ise Çarpışma dizisinde Cemre karakteri ile izlemiştik.

Dizi Fragmanları