Zümrüdüanka Fragman

Pastel Film'in yapımcılığını üstlendiği yeni dizi Zümrüdü Anka ilk bölümü ile çok yakında Fox Tv'de yayınlanacak. Başrollerini Alp Navruz ile Ceren Yılmaz üstlendiği Zümrüdü Anka'nın yönetmen koltuğunda ise başarılı yönetmen Cemal Şan oturuyor. Çekimlerine Nevşehir-Ürgüp'te başlanan Zümrüdü Anka çok  yakında sevenleri ile buluşacak...

Alp Navruz

Başarılı ve genç oyuncu 2 Şubat 1992 tarihinde İstanbul'da Dünyaya gelmiştir. Modellik yapan Alp Navruz, oyunculuk eğitimi almıştır ve ilk deneyimini ise Ceberrut isimli sinema filminde rol alarak yaşamıştır. İlerleyen zamanlarda ise Arkadaşlar İyidir dizisinde izleyici karşısına çıkmıştır. Başarılı oyuncu Fazilet Hanım ve Kızları dizisinde Sinan karakterine hayat vermişti.  Son olarak ise Elimi Bırakma dizisinde Cenk Çelen karakteri ile kamera karşısına geçmişti.

Ceren Yılmaz

Genç oyuncu 3 Haziran 1990 yılında Samsun'da dünyaya gelmiştir. Kocaeli Güzel Sanatlar Fakültesini bitirmiştir. 2012 yılı Miss Turkey finalistlerinden biridir.İlk televizyon deneyimini ise 2014-2016 yılları arasında ekranlara gelen Filinta dizisindeki Hatice karakteri ile yaşamıştır.

Selim Bayraktar (Abbas)

1 Ocak 1975 Kerkük doğumlu oyuncu Hacettepe Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü mezunudur. Profesyonel oyunculuk kariyerine 2006 yılında Köprü dizisiyle başlangıç yapmıştır. Muhteşem Yüzyıl'da rol aldığı dönemlerde adından sıkça söz ettiren başarılı oyuncu kariyeri boyunca Köprü, Bir Bulut Olsam, Muhteşem Yüzyıl, Gecenin Kraliçesi ve Çoban Yıldızı'nın kadrosunda yer almıştır. Başarılı oyuncuyu son olarak ise Ufak Tefek Cinayetler dizisinde Edip karakteri ile izlemiştik.

Zümrüdüanka 5. Bölüm Fragmanı Özeti;

Zümrüt'ün kendisine yaptığını hiç bir zaman unutmayacak olan Abbas eline bir fırsat geçmesi için zaman kollamaktadır. Diğer yandan ise Zümrüt olanlardan Serhat'a bahsetmese de içi içini yemektedir. Azimet ise Zümrütten kurtulmak için Ülfet ile Meliha'nın kapısına düşer. Öğrendiği şeye kendisi bile şaşıran Azimet hanım konakta taşları yerinden oynatmayı başaracaktır. Peki bu öğrendiği bilginin doğruluğuna kendisi gerçekten inanmış mıdır? Gerçekleri aslında bilen Serhat ise şimdi ne yapacak?

Dizi Fragmanları