Kuruluş Osman 19. Bölüm Fragmanı

REKLAMLAR
 
301 İzlenme
REKLAMLAR
Published

Atv'nin fenomen dizisi haline gelen Kuruluş Osman 19. Bölüm Fragmanı yayınlandı. Başrolünde Burak Özçivit’in yer aldığı Kuruluş Osman dizisi yeni bölümü ile 29 Nisan 2020 Çarşamba akşamı saat 20:00'de ATV’de ekranlara gelecek. Osmanlı Devleti'in kuruluşunun adımlarının atılacağı Kuruluş Osman'ın hayat hikayesi büyük ilgiyle izleniyor.

Moğollar, neredeyse tüm Türkleri kılıçtan geçirip önemli kişileri de esir almışlardır. Taş üstünde taş bırakmayan Balgay'ın karşısında sadece Osman kalmıştır. Bu işin içinde nasıl çıkacağını bilemeyen Osman Bey şimdi ne yapacak? Osman'a sancakbeyi olması konusunda ısrar eden Balgay'ın elinden kaçıp kurtulan Osman Ya Şahadet, Ya Hürriyet diyerek canı pahasına mücadeleyi seçer.

Kategori
Kuruluş Osman
  • İbrahim Koçman

    Koyun besiye çektin mi bol bol kırparsın. Islatır gene kırparsın. İlk kırptığında ürker hayvan. Sonra alışır. En son kurban edeceğinde yine kırpılacak sanır. Lakin bıçak bu defa tüylerine değil boğazına dolanır. Ve kurban edilir. (Kuruluş Osman)

  • Hasan Akgöl

    Kuruluş Osman oyuncusu Burak Özçevikin, Kuruluş 1299 oyuncusu Cihan Ünalı izlemesini tavsiye ederim. Tam bir Osmanlı, konuşmalar yerli yerinde oturaklı. Cihan Ünal rol yapmaktan ziyade Osmanlıyı yaşıyor adeta.

REKLAMLAR
Dizi Fragmanları